Czyszczenie alcantary

Alcantara jest materiałem z ultramikrofaz.
Ten rodzaj tapicerki wymusza specyficzne podejście do jej czyszczenia i pielęgnacji.
Alcantara z czasem supełkuje się i sfilcowuje.
Nie stanowi to dla nas problemu! Używamy specjalnych metod golenia i przywracamy jej dawny wyglond.
Alcantarę należy regularnie czyścić.
Należy mieć świadomość, że niewiele myjni zajmuje się czyszczeniem Alcantary.
Najpopularniejszą metodą czyszczenia Alcantary jest metoda prania na mokro. To niewłaściwy sposób czyszczenia, ponieważ delikatnej tkaniny Alcantara nie wolno przemaczać.

 

 

Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej

Technika czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej wykonywana przez naszą firmę jest dostosowana do stanu oraz rodzaju skóry w Państwa aucie.
Skórzana tapicerka samochodowa to synonim elegancji i dobrego smaku.Niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze skórą naturalną czy eko-skórą musimy pamiętać,że jedynie regularne czyszczenie,pielęgnacja oraz konserwacja pozwolą zachować piękno wnętrza naszego samochodu. Jako eksperci w tej dziedzinie posiadamy ogromną wiedzę,która daje gwarancje,że nie zniszczymy wnętrza pojazdu podczas pielęgnacji.Czyszczenie tak wymagającej części naszego samochodu jaką jest tapicerka skórzana to wieloetapowy proces. W zależności od upodobań klienta konserwacja tapicerki skórzanej dokonywana jest poprzez zastosowanie specjalnego mleczka,pasty lub wosku. Odpowiedni wybór preparatu pielęgnuje skórę,nie uszkadza jej,nie powoduje pękania,wycierania tapicerki,niweluje nieprzyjemne zapachy między innymi dymu tytoniowego,a także impregnuje tapicerkę chroniąc ją przed przyszłymi uszkodzeniami,farbowaniem oraz przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Używamy tylko specjalnych szczotek z miękkim włosiem przeznaczonych do tapicerek skórzanych,oraz szmatek z miękkich włókien. Dobór kosmetyków oraz metody czyszczenia wybierane są po zapoznaniu się z rodzajem oraz strukturą czyszczonej tapicerki skórzanej, gdyż każde wnętrze samochodu wymaga indywidualnego podejścia.Jednak możesz być pewny – dbamy o najmniejszy szczegół. Jako profesjonaliści zajmujemy się pielęgnacją skórzanej tapicerki samochodowej od ponad 4 lat. Przez ten czas sprostaliśmy już oczekiwaniom wielu wymagających klientów. Niestraszne są nam przebarwienia od jeansów czy wylana farba. Jesteśmy w stanie odzyskać elastyczność tapicerki skórzanej oraz jej naturalny wygląd.

 

Pranie tapicerki

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pranie tapicerki we własnym samochodzie wcale nie jest rzeczą łatwą ani też prostą. Przeciwnie jest to uciążliwe zadanie, dlatego warto pozostawić je profesjonalistom.

Gwarantujemy każdemu klientowi jakość usług zawsze na najwyższym poziomie, albowiem zdajemy sobie sprawę, że nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i wewnętrzny samochodu świadczy o jego właścicielu.

Oczyszczanie tapicerki samochodowej rozpoczynamy od podstawowej czynności jaką jest odkurzenie całego wnętrza.Po właściwym odkurzeniu pojazdu możemy oszacować rodzaj zabudzeń, dobrać odpowiednia chemię i metode prania tapicerki. Warto wspomnieć, że w czasie czyszczenia tapicerek samochodowych zawsze używamy bezpiecznych środków chemicznych co w polączeniu z myjką parową daje zaskakujacy efekt.
Dzięki nam raz na zawsze rozwiążesz problem brudnej i brzydkiej tapicerki samochodowej.

Czyszczenie i Pranie dywanów

Usługę czyszczenia dywanów i tapicerek wykonujemy profesjonalnym urządzeniem piorącym Firmy MAREM.
Nasz system jest rewolucyjny nie przemacza dywanów jak jest to w przypadku czyszczenia metodą na mokro. Dzięki temu dywan nie jest przemoczony, nie wymaga wielogodzinnego suszenia, eliminującego ryzyko powstania zacieków.Po wykonaniu usługi może być ponownie użytkowany.

Dla najbardziej wymagających klientów stworzyliśmy dodatkową usługę „ IMPREGNACJA”, która na długi okres czasu zabezpiecza meble tapicerowane przed ponownym zabrudzeniem. Jedynym detergentem wykorzystywanym do czyszczenia jest para. Para to gaz, który charakteryzuje się dużą siłą czyszczenia, jest wolna od pierwiastków takich jak magnez i wapń, będących główną przyczyną powstawania przebarwień i osadzania się mikroorganizmów. Para rozpuszcza tłuste osady, nanosy; działa intensywnie na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i dokładnie czyści różne powierzchnie.Para zapobiega powstawaniu bakterii, drożdży, ROZTOCZY, pleśni; posiada właściwości dezynfekujące. DEDYKOWANY JEST DLA ALERGIKÓW.
Nasze usługi oferujemy również z dojazdem do Klienta , gdzie wykonujemy czyszczenie i pranie dywanów mebli tapierowanych oraz wykładzin na miejcu.

Oferujemy usługi w zakresie parowego prania:
– narożników

* sof, wersalek, kanap
* foteli
* krzeseł
* puf
* materacy
* poduch meblowych
* rogówek kuchennych
* siedzeń samochodowych
* dziecięcych fotelików samochodowych
* wózków dziecięcych
* zabawek pluszowych itp.

Czyścimy tapicerki tekstylne i skórzane.